500 831 758

moc.liamg%40997bew.oiduts

Warszawa | Cała Polska

500 831 758

moc.liamg%40997bew.oiduts

Warszawa | Cała Polska

500 831 758

moc.liamg%40997bew.oiduts

Warszawa | Cała Polska

Reklama w Google

Wiesz, że Google to nie tylko wyszukiwarka ale cała sieć stron partnerskich?

reklama adwords

1. Google Ads (wcześniej Google AdWords)

To narzędzie do tworzenia reklam, dzięki któremu możesz docierać do większej liczby osób, które korzystają z Google oraz stron i aplikacji partnerów (Mapy Google, YouTube, Gmail itd).

Narzędzie to umożliwia przedsiębiorcom, producentom, właścicielom sklepów e-commerce wyświetlanie reklam na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania od zaraz i to w idealnym momencie, czyli wtedy kiedy klienci szukają Twojego produktu lub usługi. Taka reklama nosi nazwę: linki sponsorowane, a płatność za ten typ reklamy pobierana jest w momencie kliknięcia w reklamę, czyli opłata zostanie naliczona za przejście na stronę, a nie samo wyświetlenie się w wynikach wyszukiwania. 
Ten typ płatności nosi nazwę PPC – pay per click.

2. Remarketing to siła!

Kampanie AdWords można stosować nie tylko do pozyskiwania nowych użytkowników. Dzięki nim możesz wyświetlać reklamy osobom, które były już na stronie lub coś od Ciebie kupiły. Ten typ kampanii nosi nazwę: remarketing. Dzięki odpowiednio przygotowanym tekstom lub banerom, remarketing pozwala budować rozpoznawalność marki, wpływa na prestiż, jak również generuje sprzedaż np. poprzez powracanie z informacją o ofertach specjalnych, promocjach i wyprzedażach. Kampanie remarketingowe to świetne narzędzie, ponieważ łatwiej jest przekonać klienta, gdy już wcześniej dokonał zakupu.

Jeżeli posiadasz sklep internetowy możesz prezentować potencjalnym Klientom reklamy swoich produktów w wynikach wyszukiwania w postaci zdjęć produktów i najważniejszych informacji o nich: nazwa produktu, cena, nazwa sklepu internetowego. Ze względu na swój format przykuwają uwagę klientów i są najbardziej widoczne spośród innych form reklamy prezentowanych w wyszukiwarce Google.

Do marki Google oprócz wyszukiwarki należy także portal i aplikacja YouTube. Aby wyświetlać reklamę na YouTube wcale nie musisz posiadać materiałów wideo. Dostępne są różne formaty reklam – displayowe, nakładki reklamowe, filmy wideo. Zaletą tej formy reklamy jest przede wszystkim niski koszt emisji w porównaniu z reklamą telewizyjną, a także możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców.

3. Wiedza i doświadczenie

Reklamy prowadzone są przez Certyfikowanego Specjalistę Google Ads. Zależy nam na osiąganiu celów biznesowych Klientów, a przewagą konkurencyjną jest to, że mamy doświadczenie poparte wynikami.

Współpracujemy z przedsiębiorcami – małymi lokalnymi firmami, producentami, dystrybutorami czy właścicielami sklepów e-commerce. Prowadzimy kampanie lokalne, regionalne i ogólnopolskie. Naszą ofertę każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań i budżetu Klientów.

Illustration

Dzięki nam Twój budżet powiększy się o kwotę 200 zł! Sprawdź

    docierasz do właściwych osób we właściwym czasie – Klienci znajdują Twoją firmę w Google, gdy szukają tego, co oferujesz.
    to Ty decydujesz o zasięgu reklamy (lokalny lub globalny) – reklamy trafiają do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach, a nawet w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu.
    działania są w pełni mierzalne – z Google AdWords wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika je, by odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić.
    nie ma kliknięcia – nie płacisz. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwoni, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa.
    możesz zacząć od dowolnego budżetu. Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie.

Nie wiesz od czego zacząć?

Zbudujemy wspólną strategię marketingową, zainstalujemy odpowiednie kody śledzące, aby badać skuteczność naszych działań, uruchomimy nasze rakiety i będziemy na bieżąco sprawdzać trajektoria!

Potrzebujesz więcej?

Pobierz nasz e-book o marketingu w Internecie

Dziękujemy!

Wkrótce się odezwiemy.

Can't send form.

Please try again later.