500 831 758

moc.liamg%40997bew.oiduts

Warszawa | Cała Polska

500 831 758

moc.liamg%40997bew.oiduts

Warszawa | Cała Polska

500 831 758

moc.liamg%40997bew.oiduts

Warszawa | Cała Polska

Pozycjonowanie stron

Dlaczego warto być pierwszym?

pozycjonowanie stron

1. Czym jest SEO?

SEO to optymalizacja strony mająca na celu poprawę jej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwarki Google dla konkretnych słów kluczowych. Polega to na zrównoważonym połączeniu działań on-site (na stronie) i off-site (poza stroną). Optymalizacja polega na poszukiwaniu najskuteczniejszego pod kątem pozycji danej witryny zestawu rozwiązań dotyczących treści, kodu strony, linków przychodzących oraz innych czynników wpływających na ranking w wyszukiwarce. 

  działaniami optymalizacyjnymi, które przeprowadzamy na Twojej stronie
  działaniami poza stroną (off-site) – tworzenie zróżnicowanego profilu linków
  ulepszaniem strony przede wszystkim dla użytkownika, a potem dla robotów Google
  szeregiem operacji wykonywanych przez specjalistów, nie maszyny
  długotrwałym procesem, wymagającym cierpliwości
  dążeniem do uzyskania wysokiej pozycji w wynikach naturalnych Google


Ważny jest również Link building, czyli spolszczone już linkowanie, podobnie jak SEO jest długotrwałym procesem, a nie pojedynczym działaniem. Celem linkowania jest zachęcenie użytkowników do udostępniania oraz cytowania danej witryny internetowej na innych stronach, serwisach i portalach. Ideą linkowania jest także pozyskanie takich odbiorców, którzy będą interesowali się tematyką prowadzonej strony. Zaangażowani internauci są najcenniejsi, bo nie potrzebują dodatkowych zachęt, by polecać daną stronę w swojej sieci kontaktów. Dlatego niezmiernie ważny jest następny element pozycjonowania – content marketing, czyli marketing treści. Polega on na tworzeniu wartościowej i angażującej użytkowników treści oraz jej skutecznej promocji m.in. w celu pozyskania nowych klientów. Treścią reklamową w content marketingu może być tekst, obraz, infografika czy film. Aby pozycjonowanie było skuteczne, niezbędne jest regularny pomiar osiąganych efektów i wprowadzanie na tej podstawie zmian, czym zajmuje się z kolei analityka internetowa.

Nie wiesz od czego zacząć?

Zbudujemy wspólną strategię marketingową, zainstalujemy odpowiednie kody śledzące, aby badać skuteczność naszych działań, uruchomimy nasze rakiety i będziemy na bieżąco sprawdzać trajektoria!

Potrzebujesz więcej?

Pobierz nasz e-book o marketingu w Internecie

Dziękujemy!

Wkrótce się odezwiemy.

Can't send form.

Please try again later.